Jumper (Jump Anywhere) (2.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Text
is: Texti

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Style
is: Stíll

en: Blue
is: Blár
