Jumper (Jump Anywhere) (2.0.1) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: - None -
no: - Ingen -

en: Text
no: Tekst

en: Visibility
no: Synlighet

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Square
no: Kvadrat

en: Duration
no: Varighet

en: Red
no: Rød

en: Style
no: Stil

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Offset
no: Forskyving

en: Target
no: Mål

en: Round
no: Rund av
