Jumper (Jump Anywhere) (2.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Text
ps: متن

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Style
ps: ډول

en: Target
ps: موخه
