Jumper (Jump Anywhere) (2.0.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Text
ru: Текст

en: Visibility
ru: Видимость

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Square
ru: Квадратный

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Red
ru: Красный

en: Style
ru: Стиль

en: Lime
ru: Лайм

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Offset
ru: Пропустить

en: Target
ru: Цель

en: Round
ru: Округление

en: Dark
ru: Темный
