Jumper (Jump Anywhere) (2.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Duration
te: నిడివి

en: Style
te: శైలి

en: Blue
te: నీలం
