Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Text
kk: Текст

en: Visibility
kk: Көріну

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Blue
kk: Көк
