Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Text
fr: Texte

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Square
fr: Carré

en: Duration
fr: Durée

en: Red
fr: Rouge

en: Lime
fr: Lime (vert)

en: Purple
fr: Violet

en: Blue
fr: Bleu

en: Grey
fr: Gris

en: Offset
fr: Décalage

en: Target
fr: Cible

en: Round
fr: Arrondi

en: Dark
fr: Sombre
