Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Background color
ca: Color de fons

en: Square
ca: Quadrat

en: Duration
ca: Durada

en: Red
ca: Vermell

en: Style
ca: Estil

en: Blue
ca: Blau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Dark
ca: Fosc
