Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Text
da: Tekst

en: Visibility
da: Synlighed

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Square
da: Kvadrat

en: Duration
da: Varighed

en: Red
da: Rød

en: Style
da: Typografi

en: Purple
da: Lilla

en: Blue
da: Blå

en: Grey
da: Grå

en: Offset
da: Forskydning

en: Target
da: Mål

en: Round
da: Afrund

en: Dark
da: Mørkt
