Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Text
oc: Tèxte

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Duration
oc: Durada

en: Red
oc: Roge

en: Style
oc: Estil

en: Purple
oc: Violet

en: Blue
oc: Blau

en: Grey
oc: Gris

en: Orange
oc: Irange

en: Offset
oc: Decalatge

en: Target
oc: Cibla

en: Round
oc: Arrondi
