Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Text
cy: Testun

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Red
cy: Coch

en: Style
cy: Arddull

en: Blue
cy: Glas

en: Grey
cy: Llwyd

en: Orange
cy: Oren

en: Offset
cy: Ongli

en: Round
cy: Crwn
