Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Text
eu: Testua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Duration
eu: Iraupena

en: Style
eu: Estiloa

en: Blue
eu: Urdina

en: Offset
eu: Desplazamendua
