Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Text
fa: متن

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Duration
fa: مدت

en: Red
fa: قرمز

en: Style
fa: سبک

en: Blue
fa: آبی

en: Grey
fa: خاکستری

en: Orange
fa: نارنجی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Target
fa: مقصد

en: Dark
fa: تاریک
