Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Text
hi: लेख

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Square
hi: वर्ग

en: Duration
hi: अवधि

en: Style
hi: अंदाज

en: Blue
hi: नीला
