Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Text
ar: نص

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Square
ar: ميدان

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Style
ar: نمط

en: Blue
ar: أزرق

en: Offset
ar: الإزاحة
