Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: Text
bg: Текст

en: Visibility
bg: Видимост

en: Duration
bg: Период

en: Blue
bg: Син
