Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Text
he: טקסט

en: Visibility
he: ניראות

en: Background color
he: צבע רקע

en: Square
he: רבוע

en: Duration
he: משך

en: Style
he: סגנון

en: Blue
he: כחול

en: Offset
he: היסט

en: Round
he: עגל
