Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Text
lv: Teksts

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Red
lv: Sarkans

en: Style
lv: Stils

en: Blue
lv: Zils

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Target
lv: Mērķis

en: Round
lv: Noapaļot
