Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Red
sk: Červená

en: Style
sk: Štýl

en: Blue
sk: Modrá

en: Offset
sk: Ofset

en: Target
sk: Cieľ

en: Round
sk: Zaokrúhliť
