Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Text
bs: Tekst

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Style
bs: Stil

en: Round
bs: Zaokruži
