Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Text
hr: Tekst

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Duration
hr: Trajanje

en: Style
hr: Stil

en: Blue
hr: Plava
