Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Text
hu: Szöveg

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Square
hu: Négyzet

en: Duration
hu: Időtartam

en: Red
hu: Vörös

en: Style
hu: Stílus

en: Lime
hu: Zöldcitrom

en: Purple
hu: Bíbor

en: Blue
hu: Kék

en: Grey
hu: Szürke

en: Orange
hu: Narancs

en: Offset
hu: Eltolás

en: Target
hu: Cél

en: Round
hu: Kerekítés

en: Round 2
hu: 2. forduló

en: Dark
hu: Sötét

en: Visually hide the title text
hu: A cím szövegének elrejtése
