Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Text
ja: テキスト

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Background color
ja: 背景色

en: Square
ja: 正方形

en: Duration
ja: 期間

en: Red
ja: レッド

en: Style
ja: スタイル

en: Blue
ja: ブルー

en: Offset
ja: オフセット

en: Target
ja: ターゲット

en: Round
ja: 端数切り捨て
