Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Text
lt: Tekstas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Square
lt: Kvadratas

en: Duration
lt: Laikas

en: Red
lt: Raudona

en: Style
lt: Stilius

en: Purple
lt: Violetinė

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Dark
lt: Tamsiai
