Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Text
th: ข้อความ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Red
th: แดง

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
