Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ
