Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Text
it: Testo

en: Visibility
it: Visibilità

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Square
it: Quadrato

en: Duration
it: Durata

en: Style
it: Stile

en: Purple
it: Viola

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Offset
it: Scostamento

en: Round
it: Arrotonda

en: Dark
it: Scuro
