Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Text
nl: Tekst

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Square
nl: Vierkant

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Red
nl: Rood

en: Style
nl: Stijl

en: Lime
nl: Limoen

en: Purple
nl: Paars

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Target
nl: Doel

en: Round
nl: Afronden

en: Dark
nl: Donker
