Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Text
tr: Metin

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Square
tr: Kare

en: Duration
tr: Süre

en: Red
tr: Kırmızı

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Purple
tr: Mor

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Target
tr: Hedef

en: Round
tr: Yuvarlama
