Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4-rc2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Text
vi: Văn bản

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Background color
vi: Màu nền

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Red
vi: Đỏ

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Round
vi: Ngẫu

en: Dark
vi: Sẫm màu
