Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Text
az: Mətn

en: Visibility
az: Görünüş

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Square
az: Kvadrat

en: Duration
az: Müddət

en: Style
az: Stil

en: Offset
az: Ofset

en: Target
az: Hədəf

en: Round
az: Dəyirmi
