Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Text
gl: Texto

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Square
gl: Cadrado

en: Duration
gl: Duración

en: Red
gl: Vermello

en: Style
gl: Estilo

en: Blue
gl: Azul

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Target
gl: Destino

en: Round
gl: Redondear

en: Dark
gl: Escuro
