Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Target
kn: ಗುರಿ
