Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Text
es: Texto

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Background color
es: Color de fondo

en: Square
es: Cuadrado

en: Duration
es: Duración

en: Red
es: Rojo

en: Style
es: Estilo

en: Lime
es: Lima

en: Purple
es: Púrpura

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Target
es: Destino

en: Round
es: Redondear

en: Dark
es: Oscuro
