Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Text
ka: ტექსტი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Style
ka: სტილი

en: Blue
ka: ლური
