Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Text
pl: Tekst

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Square
pl: Kwadrat

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Red
pl: Czerwony

en: Style
pl: Styl

en: Lime
pl: Limonka

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Target
pl: Cel

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Dark
pl: Ciemny
