Jumper (Jump Anywhere) (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Text
ug: تېكىست

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Red
ug: قىزىل

en: Lime
ug: پىكوس

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Target
ug: ئوبيېكت
