Just Giving API (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Register
ca: Registra

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Other
ca: Altres

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.
