Just Giving API (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Country
cy: Gwlad

en: Custom
cy: Addasu

en: Other
cy: Arall
