Just Giving API (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Register
eu: Erregistratu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Event
eu: Gertaera

en: Email
eu: Eposta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Other
eu: Bestea

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: About
eu: (r)i buruz
