Just Giving API (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Other
ku: هیتر

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: About
ku: دەربارە
