Just Giving API (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Country
te: దేశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Other
te: ఇతర

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: About
te: గురించి
