Just Giving API (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
