Just Giving API (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Register
vi: Đăng ký

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Country
vi: Quốc gia

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Other
vi: Khác

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Campaign
vi: Chiến dịch

en: Miss
vi: Cô

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.
