Just Giving API (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Password
ast: Clave

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Other
ast: Otru

en: Maximum length
ast: Llargor máximu
