Just Giving API (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Register
et: Registreeru

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Event
et: Sündmus

en: Email
et: E-kiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Other
et: Muu

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: About
et: Programmist

en: Campaign
et: Kampaania

en: Page Type
et: Lehe tüüp

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
