Just Giving API (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Register
hr: Registriraj se

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Event
hr: Događanje

en: Email
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Last Name
hr: Prezime

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
