Just Giving API (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Register
is: Nýskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Country
is: Land

en: Event
is: Viðburður

en: Email
is: Netfang

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: About
is: Um
