Just Giving API (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Other
ka: სხვა

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე
