Just Giving API (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧
